Aktualności

13.01.2017

Linie Lotnicze Adria oraz Port Lotniczy Łódź zdecydowały o czasowym odwołaniu połączeń lotniczych na trasie z Łodzi do Paryża (CDG) z dniem 01 lutego 2017.

Linie Lotnicze Adria Airways oraz Port Lotniczy Łódź zadecydowały o czasowym odwołaniu połączeń lotniczych na trasie z Łodzi do Paryża (CDG) z dniem 01 lutego 2017. Pasażerowie posiadający zakupione bilety na połączenie z/do Paryża mogą skorzystać ze zmiany trasy  na połączeniu do Paryża lub otrzymają całkowity zwrot pieniędzy za bilety.
W zimowym rozkładzie Adria Airways bezpośrednie połączenie z Łodzi do Paryża występowało trzy razy w tygodniu. Rejsy zostały odwołane z powodu dużo mniejszego niż zakładano zainteresowania pasazerów tym kierunkiem.

Adria Airways w dalszym ciągu utrzymuje bezpośrednie połączenia z Łodzi do Monachium i Amsterdamu.
Ponadto z Łodzkiego Portu Lotniczego są także połączenia linii lotniczych Ryannair do Dublina, East Midlands oraz Londynu Stansted. Oferta czarterowa z Portu Lotniczego w Łodzi, w sezonie lato 2017, obejmuje takie kierunki jak: Korfu, Heraklion i Zakyntos.
 
Adria Airways zawsze dąży do zapewnienie swoim pasażerom bezpiecznych i wygodnych usług gwarantując tym samym najlepsze z możliwych doświadczeń podróży. Przewoźnik bedzie w dalszym ciągu kontynuował rozwój swoich usług z/do Portu Lotniczego Łódź poprzez tygodniowe zwiększanie czestotliwości rejsów w przyszłości oferując tym samym lepszy wybór połączeń swoim pasażerom.
powrót
  •