Aktualności

14.07.2015

Inauguracja połączeń Czech Airlines

Inauguracja połączeń Czech Airlines
14 lipca o godz. 7:30 w Porcie Lotniczym Łódź oficjalnie powitano inauguracyjny lot linii Czech Airlines na trasie Praga - Łódź. Od dziś Airbus A319 będzie woził łodzian dwa razy w tygodniu do Edynburga i Pragi. Na otwarcie nowych połączeń do Łodzi przybył Pan Daniel Sabik, rzecznik linii Czech Airlines, który podkreślał zadowolenie z poziomu sprzedaży biletów i współpracy z polskimi portami lotniczymi. Ceny biletów zaczynają się od 180 zł, dodatkowo pasażerom przysługuje bezpłatny limit bagażowy 23 kg (15 kg bagażu rejestrowanego i 8 kg bagażu podręcznego) oraz darmowy posiłek na pokładzie. Więcej informacji: www.poprostulatamy.pl

“Bardzo się cieszymy, że pomimo niezwykle krótkiego terminu realizacji tego przedsięwzięcia, sprawnie udało się nam zabezpieczyć każdy element niezbędny do uruchomienia wszystkich trzech nowych połączeń z Polski do Edynburga. Bez pomocy i wzorowej współpracy z obydwoma lotniskami byłoby nam znacznie trudniej” – powiedział Czech Airlines Director for Commerce, Alliances and Marketing. „Jesteśmy również pozytywnie zaskoczeni dużym zainteresowaniem pasażerów nowo uruchomionymi lotami. Mimo, że bilety są sprzedawane krócej niż miesiąc, możemy potwierdzić, że ilość sprzedanych biletów napawa optymizmem. To potwierdza słuszność naszej decyzji o większej koncentracji na polskim rynku i uruchomieniu tych dwóch połączeń. Chcemy pozostać aktywni na polskim rynku, wykorzystując jego potencjał i możliwości biznesowe do maksimum.”

BIlety w jedną stronę  z Łodzi do Edynburga pozostają bez zmian, a ceny zaczynają się już od 180PLN. Bilet z Łodzi do Pragi można nabyć już za 212PLN ze wszystkimi opłatami. Bilety w dwie strony na nowych trasach są dostępne już za 440PLN ze wszystkimi opłatami. Cena biletu zawiera możliwość zabrania na pokład bagażu do 8kg, nadania bagażu do 15kg, a także przekąski i kanapki na pokładzie, oryginalne czeskie piwo lub do wyboru białe i czerwone wino. Pasażerowie z ważnymi biletami na rejsy liniami Czech Airlines nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

www.poprostulatamy.pl 
www.czechairlines.com

 
powrót
  •