Aktualności

03.07.2016

Szkolenie „Zarządzenie przyrodą w kontekście zdarzeń statków powietrznych ze zwierzętami” 23 - 24.06.2016

Szkolenie „Zarządzenie przyrodą w kontekście zdarzeń statków powietrznych ze zwierzętami” 23 - 24.06.2016

Miło nam poinformować, iż w dniach 23-24.06 br.  po raz kolejny Ośrodek Szkolenia Służb Lotniskowych Port Lotniczy Łódź przy współpracy z Działam Operacyjnym PL Łódź przeprowadził szkolenie z zakresu „Zarządzenie przyrodą w kontekście zdarzeń statków powietrznych ze zwierzętami” Dwudniowe szkolenie obfitowało w szereg istotnych zagadnień związanych z zagrożeniem ze strony ptaków i innych zwierząt na lotniskach.

Szkolenie prowadzone były przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów i specjalistów PL Łódź. W szkoleniu udział wzięły osoby odpowiedzialne za kontrolę środowiska w Porcie Lotniczym Olsztyn - Mazury oraz osoby oddelegowane przez 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie. Po zakończeniu cyklu szkoleniowego i pomyślnie zaliczonym teście sprawdzającym wiedzę, wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat.

 

Kolejna edycja szkoleń w przedmiotowym zakresie została zaplanowana  na jesień 2016 rok. Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Koordynatorem Zespołu ds. Szkoleń i Doskonalenia Zawodowego, p. Robertem Szymborskim tel. 607 303 646.

 

Więcej na temat oferty szkoleniowej Portu Lotniczego Łódź można przeczytać w zakładce Szkolenia

powrót
  •