Monachium czeka!

Z Adria Airways bezpośrednie loty z Łodzi do Monachium. Połaczenia jednego z głównych europejskich portów przesiadkowych dają liczne możliwości atrakcyjnych lotów transferowych.

Podróż na jednym bilecie. Bagaż nadajesz w Łodzi, odbierasz w porcie docelowym. Połączenie linii Adria Airways, członka Star Alliance. Codeshare Lufthansa. Loty obsługiwane są przez nowoczesne i komfortowe Bombardiery CRJ700, jedna z maszyn na stałe bazuje w Łodzi. Na łódzkie lotnisko dojazd z centrum Łodzi zajmuje zaledwie około 10 minut. 
 


 
Szczegółowy rozkład lotów

Przykładowe loty transferowe

Kalendarz tanich biletów do Monachium

 
Poranny wylot do Monachium umożliwia pasażerom wygodną przesiadkę na kolejne loty. Wieczorny powrót z Monachium daje szansę powrotu do Łodzi w ciągu jednego dnia. Pasażerowie mogą na jednym bilecie dostać się do wielu miast w Europie i na świecie.

Z Łodzi, z poranną przesiadką w Monachium można polecieć m.in. do Barcelony, Brukseli, Frankfurtu, Londynu, Kopenhagi, Madrytu, Hamburga, Rzymu, Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku, Waszyngtonu, Chicago, Houston i wielu innych miast Europy, USA i Azji. Loty do/z Monachium są obsługiwane w formule codeshare z linią lotniczą Lufthansa dzięki czemu bilety na tej trasie dostępne są również na oficjalnej stronie przewoźnika www.lufthansa.com.
 
 

Poznaj przygody rodzinki Łodziaków!