Czytelnia

Złote Piaski All Inclusive – szukamy lokalizacji na wymarzone wakacje

Złote Piaski to jeden z tych kurortów nad Morzem Czarnym, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli sami jeszcze nie mieliśmy okazji skorzystać z oferty Złote Piaski All Inclusive, z pewnością znamy kogoś, kto spędził wakacje w tej okolicy lub chociażby odwiedził Złote Piaski podczas pobytu w innym kurorcie w Bułgarii. Tak duża popularność tej czarnomorskiej destynacji sprawia, że jako turyści mamy bardzo wysokie oczekiwania względem lokalnej infrastruktury oraz dostępnych w okolicy atrakcji. Czy ten bułgarski kurort będzie w stanie im sprostać?!

złote piaski - wakacje all inclusive

Wakacje w Bułgarii – Złote Piaski oczyma turystów

Wybierając wycieczki zagraniczne często kierujemy się opiniami innych turystów, nierzadko tymi publikowanymi online. Jak z ich perspektywy prezentują się Złote Piaski? Zdaniem jednych są „przereklamowane”, zdaniem innych to naprawdę fajne miejsce na tanie wakacje all inclusive z wszystkimi udogodnieniami. Komu wierzyć? Sęk w tym, że nikomu. Pracownicy biur podróży od dawna ostrzegają nas przed opiniami krążącymi w sieci. Nie chodzi o to, że ktoś w nich kłamie, ale o ich skrajny subiektywizm oraz fakt, że ktoś mógł ocenić hotel przez pryzmat kolorystyki ręczników, która dla nas jest absolutnie bez znaczenia i odwrotnie. Czego więc możemy oczekiwać wybierając wakacje all inclusive w kurorcie Złote Piaski?

Z pewnością nie zawiodą nas plaże oraz oferta sportów wodnych. Plaże w Złotych Piaskach są szerokie i piaszczyste. Na Głównej Plaży możemy skorzystać z pełnego wachlarza sportów wodnych, dodatkowo na obydwu plażach czekają na nas leżaki i ręczniki. Wybrane hotele oferują nam również możliwość korzystania z prywatnej plaży, a co za tym idzie bezpłatnego dostępu do całej infrastruktury – leżaków, parasoli, ręczników kąpielowych.

Do gustu przypadnie nam również cena wyjazdu. W Złotych Piaskach za wycieczkę all inclusive zapłacimy nawet o 2/3 mniej niż musielibyśmy zapłacić za wyjazd o podobnym standardzie w zachodnioeuropejskim kurorcie. Jedzenie w Bułgarii jest smaczne i zróżnicowane, podobnie jak hotele. W zależności od naszych indywidualnych preferencji możemy wybrać duży hotel z klubem albo dyskoteką lub kameralny hotel butikowy. Za ten drugi zapłacimy nieco więcej niż standardowo za wakacje w Złotych Piaskach, ale wciąż nieporównywalnie mniej niż w innych lokalizacjach. Większość hoteli rozpościerających się wzdłuż plaży posiada własne baseny, co jest fantastyczną opcją dla fanów słońca, którzy nie do końca przepadają za piaskiem pod stopami.

Impreza, plaża, sport i zwiedzanie…

Pod względem oferty turystycznej Złote Piaski są bardzo zróżnicowane. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy clubbingu, jak i fani aktywnego wypoczynku. Na plaży możemy skorzystać m.in. z parasailingu, wieczorem w klubach rozbrzmiewa muzyka, przy której możemy potańczyć. Malownicza okolica zachęca do spacerów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, żeby odwiedzić pobliskie kurorty i skorzystać z lokalnych atrakcji turystycznych.