Aktualności

Lockdown w Anglii

Od 5.11.2020 w Anglii rozpoczyna się całkowity lockdown, który potrwa do 2 grudnia. Rząd nakazuje pozostanie w domach i wychodzenie tylko w ważnych sprawach jak praca, czy podstawowe zakupy itp.
❎ Zakazane będą podróże poza Wielką Brytanię z wyjątkiem podróży służbowych i z ważnych powodów. Zamknięte zostaną puby, restauracje, hotele i inne obiekty noclegowe.
❎ W związku z lockdownem #Ryanair zmienia #rozkład połączeń w całej Europie i również w Polsce. Jeśli planowali Państwo podróż w drugiej połowie listopada do Wielkiej Brytanii, prosimy o dokładne sprawdzenie rozkładu lotów. W czasie lockdownu liczba połączeń między Polską a Anglią będzie bardzo ograniczona.
❎ Ryanair zawiesza połączenia z Łodzi do Londynu Stansted i do Nottingham/East Midlands. Samoloty między Łodzią a Wielką Brytanią nie będą latały od 17 listopada do 1 grudnia.
❎ Ostatni lot przed przerwą do Londynu Stansted zaplanowano na 15 listopada, a ostatni lot przed przerwą do Nottingham/East Midlends na 16 listopada.
❎ Wznowienie lotów do Londynu Stansted nastąpi 2 grudnia, a do Nottingham/East Midlands 4 grudnia.
❎ Jak już wcześniej informowaliśmy z powodu #covid19 Ryanair zawiesił połączenie z Łodzi do Dublina w okresie od 12 listopada do 13 grudnia.
 
UWAGA‼️Obecna sytuacja związana z pandemia koronowirusa jest na tyle dynamiczna i nieprzewidywalna, że wprowadzenie kolejnych decyzji administracyjnych zarówno przez rządy Wielkiej Brytanii i Irlandii, jak i również Polski, mogą mieć wpływ na rozkład lotów przewoźnika i dalsze korekty. Prosimy śledzić rozkład lotów na bieżąco bezpośrednio na stronie Ryanair.
 
Więcej informacji tutaj: