Ciekawostki podróżnicze

Lot do Lwowa: Dogodny dojazd na Ukrainę

30.03.2021

Ukraina od pewnego czasu cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów z Polski. Do Lwowa przyciągają nas historia, zabytki, ale i zaplecze kulinarne. W mieście nie brakuje kawiarni, herbaciarni i restauracji, w których za naprawdę niewielkie pieniądze można przyjemnie spędzić czas smakując lokalnych specjałów. Imponująca jest również lista zabytków, których jest tak dużo, iż nie sposób zwiedzić całego miasta w jeden tylko weekend.

tanie loty do lwowa z łodzi

Dotychczas podróż do Lwowa wiązała się z koniecznością przekroczenia granicy. Jedni z nas mieli więcej szczęścia i przekraczali granicę bez problemu, inni natrafiali na kolejki, które skutecznie opóźniały podróż i skracały czas pobytu na miejscu. Nic więc dziwnego w tym, że wraz ze wzrostem popularności Lwowa jako destynacji turystycznej zaczęły się pojawiać pytania o tanie połączenia lotnicze. Lot do Lwowa to doskonała alternatywa dla czasochłonnego dojazdu, dzięki której możemy dodatkowo zaoszczędzić czas i nerwy towarzyszące odprawie na przejściu granicznym. Wszystkich formalności dopełniamy na terenie portu lotniczego, dzięki czemu podróż przebiega szybko, sprawnie i bez zakłóceń. Loty do Lwowa to także jeden z najbezpieczniejszych sposobów dotarcia na Ukrainę, stąd planując wycieczkę w tamte rejony warto sprawdzić aktualną ofertę lokalnego portu lotniczego.

Tanie Loty: Łódź-Lwów-Łódź

Idea tanich lotów spotkała się z bardzo przychylnym przyjęciem ze strony polskich turystów, zarówno studentów, jak i rodzin. Popularne w ostatnich latach tanie loty do europejskich stolic oraz większych miast regionu otworzyły przed nami nowe możliwości zwiedzania interesujących nas atrakcji turystycznych na naszych własnych zasadach. Doskonałe skomunikowanie lokalnych portów lotniczych z centrami miast, dostępność przystępnej cenowo bazy noclegowej oraz praktycznie nieograniczona swoboda smakowania miasta to zaledwie klika z czynników, które sprawiły, że tak chętnie wybieraliśmy tanie loty do Londynu, Berlina, Rzymu, Mediolanu… Dzisiaj oferta tanich lotów wykracza poza sztandarowe zachodnioeuropejskie destynacje, oferując nam m.in. tanie loty do Lwowa.

Odpowiadając na bieżące trendy oraz rosnące zainteresowanie naszych Klientów także Lotnisko Łódź uruchomiło loty bezpośrednie do Lwowa. Teraz nasi Pasażerowie mogą podróżować na Ukrainę wygodnie, bezpiecznie i bez konieczności żonglowania różnymi środkami transportu. Dzięki temu nawet weekendowy pobyt we Lwowie daje nam wystarczająco dużo czasu, żeby zwiedzić najważniejsze punkty w mieście i skosztować przynajmniej kilku ze znanych lokalnych specjałów. Co ważne, tanie loty oferują bilety w tak przystępnych cenach, że do Lwowa możemy wracać zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę i obserwować jak zmienia się miasto wraz ze zmianami pór roku.

Turystów zainteresowanych lotami do Lwowa z Łodzi zachęcamy do zapoznania się z bieżącym rozkładem lotów naszego lotniska. Jednocześnie polecamy rezerwację biletów z wyprzedzeniem. Rezerwując bilety z wyprzedzeniem zyskujecie Państwo pewność przelotu w interesującym Państwa terminie oraz możliwość wyboru miejsca w samolocie.