Aktualności

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”

Rozpoczął się nabór do kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm z regionu łódzkiego jest formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne.

Główną ideą konkursu jest uhonorowanie firm konsekwentnie promujących pozytywny wizerunek łódzkiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej, przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu oraz stanowiących wzór funkcjonowania dla innych. Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie, które zaprasza do zgłaszania swoich kandydatur w 5 kategoriach:

  • Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności
  • Debiut Roku
  • Lider Innowacji
  • Eksportowy Produkt Roku
  • Projekt Przyszłości

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dokonać wypełniając formularz za pośrednictwem strony internetowej https://biznesnaplus.lodzkie.pl/

Organizatorzy Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego "Biznes na PLUS" czekają na zgłoszenia do 30 czerwca 2021 r. Laureatów poznamy 28 października 2021 r. podczas Europejskiego Forum Gospodarczego.