Aktualności

Dzień Dziecka

Życzymy Wam miłego, radosnego i słodkiego Dnia Dziecka! Nie możemy się doczekać, kiedy znów zobaczymy Was na naszym lotnisku! ✈️

Żeby umilić i wam i nam to oczekiwanie zorganizowaliśmy konkurs „Odlotowy samolot w świecie Minecrafta”. Dzisiaj prezentujemy wyniki.

Jesteśmy pod wrażeniem Waszych prac! 😍 Okazaliście się znakomitymi konstruktorami samolotów, śmigłowców, szybowców i innych pojazdów latających oraz świetnymi budowniczymi lotnisk. Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!!!

Podajemy zwycięzców kategorii uczestników do 9 roku życia.
🏆I MIEJSCE - Norbert Gertner (8 lat)
🏆II MIEJSCE (ex aequo): Leoś Gidelski (8 lat) i Mateusz Fintzel (9 lat)
🏆III MIEJSCE - Iga Jakóbczyk (9 lat).
A teraz zwycięzcy kategorii od 10 do 15 roku życia!
🏆I MIEJSCE - Oliwier i Oskar Niedomagała (11 i 9 lat)
🏆II MIEJSCE – Oliwier Świstak (14 lat)
🏆III MIEJSCE – Dawid i Mateusz Pawlak (11 i 7 lat)
GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY! 👾🏆👏
 
Jury postanowiło dodatkowo wyróżnić najmłodszego uczestnika konkursu. Gadżety lotniskowe otrzymuje Tadeusz Połtowicz (5 lat) 👏👏👏
 
Dziękujemy za wszystkie prace, które stworzyliście na nasz konkurs. Wszystkie są MEGA! 😍 Jesteście znakomitymi konstruktorami samolotów, śmigłowców, szybowców i innych pojazdów latających oraz świetnymi budowniczymi lotnisk. Wielkie podziękowania za udział w konkursie i gratulacje!
 
Nagrody (voucher na lot symulatorem lotów i torby z gadżetami) można odebrać w Informacji na lotnisku dziś od 15 do 19 i każdego następnego dnia od godz. 9 do 19.