Czytelnia

Tanie loty do Warny

Marzysz o wakacjach w słonecznej Bułgarii, ale przeraża Cię wielogodzinna podróż autokarem lub samochodem? Wybierz wycieczkę z wylotem z Lotniska w  Łodzi. Nasz Port Lotniczy od lat z sukcesami obsługuje loty do Burgas oraz innych bułgarskich kurortów. Współpracujemy w tym zakresie z biurami podróży, takimi jak Coral Travel, Rainbow, TUI. Nasi Partnerzy oferują tanie loty do Warny oraz niezapomniane wakacje na piaszczystych plażach bułgarskich kurortów. To okazja, obok której nie możesz przejść obojętnie.

tanie loty do warny

Dlaczego loty do Warny?

Warna to trzecie pod względem wielkości miasto w całej Bułgarii. Od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem turystów, którzy przylatują i przyjeżdżają tutaj dla piaszczystych plaż i spokojnego morza. Warna to wprost wymarzona lokalizacja na rodzinne wakacje nad morzem. Za jej wyborem z pewnością przemawia także doskonałe skomunikowanie kurortu, dzięki któremu chcąc spędzić tygodniowy urlop na piaszczystej plaży nie musimy się skazywać na kilkudziesięciogodzinną podróż autokarem lub samochodem.

Na miejscu możemy cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem na szerokich, piaszczystych plażach lub rzucić w wir zwiedzania lokalnych zabytków i atrakcji – Muzeum Morza Czarnego, Park Nadmorski, Delfinarium, ruiny rzymskich term... Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy clubbingu oraz fani smacznego jedzenia. Dodatkowym autem kurortu jest fakt, że zawsze dużo się tu dzieje, a lokalna oferta turystyczna jest naprawdę zróżnicowana, co pozwala na korzystanie z licznych atrakcji i godzenie różnych gustów.

Dla kogo tanie loty do Warny?

Opcja wycieczki z wylotem z Łodzi to rozwiązanie, które w sposób szczególny polecamy rodzinom z małymi dziećmi oraz seniorom. Podczas gdy tradycyjna podróż do Warny zajęłaby Państwu ponad dwadzieścia dwie godziny, lot samolotem wraz z odprawą i dojazdem do wybranego hotelu i zakwaterowaniem na miejscu zajmuje nierzadko mniej niż pięć godzin. Dzięki temu podróż jest nieporównywalnie mniej męcząca, a Państwo zyskujecie dodatkowy czas na odpoczynek i relaks w słońcu.

Czy Warna nas nie rozczaruje?

Opinie na temat Warny, podobnie jak innych bułgarskich kurortów bywają mocno podzielone. Podczas gdy jedni turyści są zadowoleni ze swoich wakacji, dla innych Bułgaria jest rozczarowaniem. To samo tyczy się pozostałych destynacji. Chorwacji, Albanii, Hiszpanii… Warto o tym pamiętać odwiedzając tour operatora. To czy nasze wakacje będą udanie w dużej mierze zależy od nas – od tego, czy trafnie określimy nasze potrzeby i oczekiwania względem zakwaterowania i lokalnych atrakcji oraz naszego budżetu. Tanie loty do Warny to z pewnością alternatywa, która pozwoli nam cieszyć się słońcem, plażą i morzem w rozsądnej cenie. To doskonały wybór na rodzinne wakacje oraz studencki wyjazd ze znajomymi. Bardzo dobre skomunikowanie Warny z lotniskiem w Łodzi oraz innymi portami lotniczymi w Polsce sprawia, że oferta wycieczek jest bardzo szeroka i zróżnicowana – z łatwością znajdziemy w niej już kilkudniowe wyjazdy na „Majówkę”, wycieczki 10 dniowe i 16 dniowe wyjazdy wakacyjne.