Ciekawostki podróżnicze

Słoneczny Brzeg – wakacje all inclusive

10.08.2020

Szukasz ciekawego miejsca na niedrogie wakacje all inclusive? Interesuje Cię wycieczka z wylotem z Łodzi? Wakacje w kurorcie Słoneczny Brzeg to propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny oraz przyjaciół. Jeden z najsłynniejszych bułgarskich kurortów usytułowany na wybrzeżu Morza Czarnego zawdzięcza swoją popularność szerokim piaszczystym plażom, z których słynie cała Bułgaria oraz ciekawej ofercie klubów, pubów i dyskotek, w których zabawa trwa do białego rana.

słoneczny brzeg all inclusive

All Inclusive – luksus, wygoda i smaczne jedzenie

Jako jeden z największych kurortów Bułgarii, którego dynamiczny rozwój rozpoczął się dopiero w 2000 roku Słoneczny Brzeg oferuje nowoczesne zaplecze turystyczne. W kurorcie znajdziemy ponad 800 hoteli, które łącznie zapewniają zakwaterowanie dla ponad 300 tysięcy gości rokrocznie odwiedzających to miejsce. Dominują przede wszystkim duże, luksusowe hotele oferujące wczasy w formule all inclusive. Tego typu ośrodki zapewniają kompleksową rozrywkę i wypoczynek na najwyższym poziomie. Są to najczęściej hotele z basenami oraz prywatnymi plażami, charakteryzuje je również bardzo dobra kuchnia.

Słoneczny Brzeg – wakacje na plaży

Słoneczny Brzeg to około 8 kilometrów szerokich i piaszczystych plaż. Wzdłuż plaż wznoszą się łańcuchy wydm, gdzieniegdzie poprzecinane unikatową roślinnością. Piasek oraz ukształtowanie dna morskiego zachęcają do kąpieli – w tej części dno Morza Czarnego opada łagodnie i jest relatywnie równe, co czyni je bardzo bezpiecznym. Nic więc dziwnego w tym, że z uroków Słonecznego Brzegu chętnie korzystają nie tylko miłośnicy imprez, ale również rodziny z dziećmi. Piaszczyste plaże i bezpieczne zejście do morza to wymarzone warunki do zabawy dla młodszych i starszych dzieci.

Wakacje all inclusive z wylotem z Łodzi

Planując urlop w Słonecznym Brzegu możemy jako środek transportu wybrać samolot. Od kurortu najbliższe lotnisko znajduje się zaledwie 30 kilometrów, w związku z czym transfer z lotniska do wybranego hotelu nie zajmie nam wiele czasu. Jednocześnie planując zwiedzanie wybrzeża Morza Czarnego możemy skorzystać z oferty taksówek lub wypożyczalni samochodów.

Lot do Słonecznego Brzegu to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto nie wyobraża sobie kilkudziesięciogodzinnej podróży autokarem lub własnym samochodem. To niezwykle wygodna alternatywa dla rodzin z dziećmi, seniorów oraz osób, które zdecydowały się tylko na krótki pobyt w słonecznej Bułgarii – lecąc samolotem oszczędzamy czas, który możemy wykorzystać na relaks na plaży lub zwiedzanie okolicy.


Gdzie szukać wakacji all inclusive z wylotem z Łodzi?

Po oferty wakacji all inclusive w Słonecznym Brzegu z wylotem z łódzkiego lotniska zapraszamy do biur podróży Coral Travel, Rainbow, TUI, Itaka i Eximtours. Nasz port lotniczy obsługuje loty czarterowe z Łodzi do wybranych lotnisk na terenie Bułgarii. Doskonałe skomunikowanie Lotniska Łódź z najważniejszymi kurortami na wybrzeżu Morza Czarnego pozwoli Ci cieszyć się wymarzonymi wakacjami all inclusive na terenie praktycznie całej Bułgarii.

Oferta wakacyjnych wylotów z Łodzi tutaj: https://www.airport.lodz.pl/pl/wakacje/lato-2022