Konkursy

Lecimy do Kijowa - gazeta Łódź.pl

Aby przystąpić do konkursu należy w terminie od 20 września do 26 września 2021 r wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony w darmowej gazecie miejskiej Łódź.pl w którym należy podać: Imię i Nazwisko uczestnika, numer telefonu i/lub adres e-mail, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, potwierdzić zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz napisać krótkie, jednozdaniowe hasło promujące połączenia lotnicze z Łodzi do Kijowa używając minimum dwóch z pięciu słów: Lotnisko, Łódź, Ukraina, Kijów, Gazeta.

Poprawnie wypełniony formularz konkursowy można zgłosić do udziału w konkursie na dwa sposoby:

    1. Oddać wycięty z gazety formularz w siedzibie Organizatora w punkcie Informacji Lotniskowej w godzinach otwarcia punktu.
    2. Zdjęcie lub skan formularza przesłać na adres email: konkurs@airport.lodz.pl

NAGRODY! 

  1. 3 podwójne vouchery na lot z Łodzi do Kijowa i z powrotem linią lotniczą SkyUp (lot w taryfie Basic obejmującej 9 kg bagaż podręczny)[1]. Voucher dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Realizacja vouchera możliwa do końca października 2021.

[1] W przypadku odwołania lotów przez linię SkyUp nagroda zostanie zamieniona na lot dla dwóch osób w dwie strony na innej destynacji dostępnej z łódzkiego lotniska.

Regulamin konkursu

                                       

ZWYCIĘZCY: 

MAGDALENA FLORCZAK

PIOTR PASZKOWSKI

WITOLD MARKOWICZ 

GRATULUJEMY!