O firmie

Aktualności

Nowy kierunek czarterowy

Warna to drugie po Burgas miasto w Bułgarii, do którego można będzie polecieć w wakacje z łódzkiego lotniska. Touroperatorem, który zorganizuje wypoczynek w okolicach Warny jest TUI, które sukcesywnie poszerza ofertę z łódzkiego lotniska.

Czytaj więcej

Mikołaj wylądował na łódzkim lotnisku

70 dzieci czekało na Mikołaja na płycie postojowej łódzkiego lotniska śpiewając i wołając „Mikołaju! Mikołaju!” Wreszcie przeleciał! Samolot Szkoły Pilotów Bartolini wkołował na płytę. Wysiadł z niego oczekiwany gość workiem pełnym słodyczy. Przy samolocie Mikołaja powitała Anna Midera, prezes Portu Lotniczego w Łodzi, Skrzat Psikus i Śnieżynki - siatkarki ŁKS Commercecon.

Czytaj więcej

Więcej lotów do Londynu

Więcej połączeń Ryanaira. Codzienne loty do Londynu! 30 marca 2020 zmieni się rozkład lotów z zimowego na wiosenny. W nowym rozkładzie samoloty linii Ryanair z Łodzi do Londynu Stansted będą latać codziennie. To zmiana, która na pewno ucieszy Pasażerów.

Czytaj więcej

Czarterowe Złote Ananasy

Złoty Ananas dla najlepszego biura podróży! W sobotę, wraz touroperatorami i biurami podróży, podsumowaliśmy sezon letnich czarterów. Po raz pierwszy doroczne spotkanie połączone było z Galą wręczenia nagród Złotego Ananasa biurom podróży, które sprzedały najwięcej wakacyjnych wyjazdów z wylotem z Łodzi.

Czytaj więcej