Dokąd latamy?

Dublin (DUB)

Dublin

Stolica Irlandii, jest jednym ze najstarszych miast Europy. Historia miesza się tam z nowoczesnością. Widać to na każdym kroku, w modnych barach, eleganckich restauracjach czy kosmopolitycznych sklepach czy hotelach. Miasto z bogatą historią i młodzieńczą energią. Średniowieczna, gregoriańska i nowoczesna architektura stanowią tło dla przyjaznego tętniącego życiem portu.

Dublin jest wspaniałym miejscem do zwiedzania, a na turystów "głodnych" zwiedzania i spacerów czekają zamki, muzea, galerie sztuki i oczywiście dzielnica różnego rodzaju artystów - Temple Bar.

Prawdopodobnie znasz opinię, że Guinness smakuje najlepiej w Dublinie (świeżo z browaru), jednak możesz nie wiedzieć, że Dublin jest również idealnym miejscem na rodzinny urlop. Nie, nie sugerujemy, byś pozwolił dzieciom pić piwo. Zamiast tego warto zabrać je do dublińskiego zoo, do parku Stephen’s Green, w którym można nakarmić kaczki, lub na piknik do parku Phoenix. Uczeni lubią spacery śladami takich pisarzy, jak Yeats i Joyce, podczas gdy wymagający klienci mogą przebierać w ofertach butików znanych projektantów.