Wakacje

Ciekawostki podróżnicze

Co warto zobaczyć w Turcji?

Turcja pozostaje na wyciągnięcie ręki do połowy października – w tym czasie możemy skorzystać z oferty lotów czarterowych i wybrać się na niezapomniane wakacje na Riwierę Turecką z biurem podróży Coral Travel oraz ITAKA.

Czytaj więcej

Ciekawe miejsca we Włoszech: Co warto zobaczyć?

Planując urlop we Włoszech warto zarezerwować sobie choćby dzień lub dwa na zwiedzanie okolicy lub wycieczkę do wybranej atrakcji. Obok licznych parków wodnych oraz większych i mniejszych parków rozrywki Włochy mają nam do zaoferowania wiele ciekawych miejsc. Co w takim razie warto zobaczyć we Włoszech?

Czytaj więcej

Tor Imola

Popularny Tor Imola, a właściwie Autodromo Enzo e Dino Ferrari to tor wyścigowy znajdujący się w niedalekim sąsiedztwie włoskiego miasta Imola, w odległości 40 km na wschód od Bolonii i 80 km od fabryki Ferrari w Maranello oraz ok. 42 km od Forli.

Czytaj więcej

Loty do Rimini: Słoneczne Włochy w zasięgu ręki

Rimini to jedno z najpopularniejszych miast turystyczno-wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Podobnie jak Bolonia, Rimini leży w regionie Emilia-Romania. Słońce, piaszczyste plaże, wyśmienita kuchnia oraz niepowtarzalny klimat włoskiego miasteczka rokrocznie przyciąga tutaj rzesze turystów z całego Świata.

Czytaj więcej